dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

سوتیتر گچ میکرونیزه یکی از انواع گچ ساختمانی بسیار پرکاربرد است.دانه بندی گچ میکرونیزه بسیار ریز و در حدود ۱۷۵ میکرون و کمتر است. از این گچ می‌توان برای سفیدکاری، تولید گچ پلیمری، گچ بری دکوراتیو، قالب گیری و مجسمه سازی استفاده کرد.گچ میکرونیزه یکی از انواع گچ ساختمانی بسیار پرکاربرد است.دانه بندی گچ میکرونیزه بسیار ریز و در حدود ۱۷۵ میکرون و کمتر است. از این گچ می‌توان برای سفیدکاری، تولید گچ پلیمری، گچ بری دکوراتیو، قالب گیری و مجسمه سازی استفاده کرد.گچ میکرونیزه یکی از انواع گچ ساختمانی بسیار پرکاربرد است.دانه بندی گچ میکرونیزه بسیار ریز و در حدود ۱۷۵ میکرون و کمتر است. از این گچ می‌توان برای سفیدکاری، تولید گچ پلیمری، گچ بری دکوراتیو، قالب گیری و مجسمه سازی استفاده کرد.گچ میکرونیزه یکی از انواع گچ ساختمانی بسیار پرکاربرد است.دانه بندی گچ میکرونیزه بسیار ریز و در حدود ۱۷۵ میکرون و کمتر است. از این گچ می‌توان برای سفیدکاری، تولید گچ پلیمری، گچ بری دکوراتیو، قالب گیری و مجسمه سازی استفاده کرد.گچ میکرونیزه یکی از انواع گچ ساختمانی بسیار پرکاربرد است.دانه بندی گچ میکرونیزه بسیار ریز و در حدود ۱۷۵ میکرون و کمتر است. از این گچ می‌توان برای سفیدکاری، تولید گچ پلیمری، گچ بری دکوراتیو، قالب گیری و مجسمه سازی استفاده کرد.گچ میکرونیزه یکی از انواع گچ ساختمانی بسیار پرکاربرد است.دانه بندی گچ میکرونیزه بسیار ریز و در حدود ۱۷۵ میکرون و کمتر است. از این گچ می‌توان برای سفیدکاری، تولید گچ پلیمری، گچ بری دکوراتیو، قالب گیری و مجسمه سازی استفاده کرد.

سوتیتر گچ ساتن قابل شستشو است، در برابر خراش و رطوبت مقاومت خوبی دارد و ترک نمی‌خورد. برای تولید گچ ساتن، گچ معمولی را با پرلیت و افزودنی‌هایی دیگر مخلوط می‌کنند. از این گچ می‌توان برای پوشاندن روی کار استفاده کرد.گچ ساتن قابل شستشو است، در برابر خراش و رطوبت مقاومت خوبی دارد و ترک نمی‌خورد. برای تولید گچ ساتن، گچ معمولی را با پرلیت و افزودنی‌هایی دیگر مخلوط می‌کنند. از این گچ می‌توان برای پوشاندن روی کار استفاده کرد.گچ ساتن قابل شستشو است، در برابر خراش و رطوبت مقاومت خوبی دارد و ترک نمی‌خورد. برای تولید گچ ساتن، گچ معمولی را با پرلیت و افزودنی‌هایی دیگر مخلوط می‌کنند. از این گچ می‌توان برای پوشاندن روی کار استفاده کرد.گچ ساتن قابل شستشو است، در برابر خراش و رطوبت مقاومت خوبی دارد و ترک نمی‌خورد. برای تولید گچ ساتن، گچ معمولی را با پرلیت و افزودنی‌هایی دیگر مخلوط می‌کنند. از این گچ می‌توان برای پوشاندن روی کار استفاده کرد.گچ ساتن قابل شستشو است، در برابر خراش و رطوبت مقاومت خوبی دارد و ترک نمی‌خورد. برای تولید گچ ساتن، گچ معمولی را با پرلیت و افزودنی‌هایی دیگر مخلوط می‌کنند. از این گچ می‌توان برای پوشاندن روی کار استفاده کرد.گچ ساتن قابل شستشو است، در برابر خراش و رطوبت مقاومت خوبی دارد و ترک نمی‌خورد. برای تولید گچ ساتن، گچ معمولی را با پرلیت و افزودنی‌هایی دیگر مخلوط می‌کنند. از این گچ می‌توان برای پوشاندن روی کار استفاده کرد.گچ ساتن قابل شستشو است، در برابر خراش و رطوبت مقاومت خوبی دارد و ترک نمی‌خورد. برای تولید گچ ساتن، گچ معمولی را با پرلیت و افزودنی‌هایی دیگر مخلوط می‌کنند. از این گچ می‌توان برای پوشاندن روی کار استفاده کرد.

سوتیتر گچ پاششی یکی از انواع گچ است که کار کردن با آن بسیار آسان است. این گچ‌ها مخصوث دستگاه گچ پاش ساخته می‌شوند و آن را مستقیم روی دیوار یا سقفی که که با گچ زیرسازی نشده اجرا می‌کنند. گچ پاششی در نهایت سطحی یکدست و مقاوم ایجاد می‌کند. کار کردن با این گچ به دلیل سهولت استفاده از آن زمان بسیار کمتری می‌برد. گچ‌های پاششی با شرایط مختلف آب و هوایی سازگار هستند و آن‌ها را می‌توان روی سطوح مختلف اجرا کرد.گچ پاششی یکی از انواع گچ است که کار کردن با آن بسیار آسان است. این گچ‌ها مخصوث دستگاه گچ پاش ساخته می‌شوند و آن را مستقیم روی دیوار یا سقفی که که با گچ زیرسازی نشده اجرا می‌کنند. گچ پاششی در نهایت سطحی یکدست و مقاوم ایجاد می‌کند. کار کردن با این گچ به دلیل سهولت استفاده از آن زمان بسیار کمتری می‌برد. گچ‌های پاششی با شرایط مختلف آب و هوایی سازگار هستند و آن‌ها را می‌توان روی سطوح مختلف اجرا کرد.گچ پاششی یکی از انواع گچ است که کار کردن با آن بسیار آسان است. این گچ‌ها مخصوث دستگاه گچ پاش ساخته می‌شوند و آن را مستقیم روی دیوار یا سقفی که که با گچ زیرسازی نشده اجرا می‌کنند. گچ پاششی در نهایت سطحی یکدست و مقاوم ایجاد می‌کند. کار کردن با این گچ به دلیل سهولت استفاده از آن زمان بسیار کمتری می‌برد. گچ‌های پاششی با شرایط مختلف آب و هوایی سازگار هستند و آن‌ها را می‌توان روی سطوح مختلف اجرا کرد.

سوتیتر گچ عاج دانه‌بندی بسیار ریز و نرمی دارد و از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد به شمار می‌رود. این گچ نسبت به گچ معمولی دیرگیرتر است و از آن برای مصارفی همچون مجسمه‌سازی، کشته کشی، تولید قطعات پیش ساخته‌ی گچی و تولید رنگ لعابی استفاده می‌شود.گچ عاج دانه‌بندی بسیار ریز و نرمی دارد و از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد به شمار می‌رود. این گچ نسبت به گچ معمولی دیرگیرتر است و از آن برای مصارفی همچون مجسمه‌سازی، کشته کشی، تولید قطعات پیش ساخته‌ی گچی و تولید رنگ لعابی استفاده می‌شود.گچ عاج دانه‌بندی بسیار ریز و نرمی دارد و از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد به شمار می‌رود. این گچ نسبت به گچ معمولی دیرگیرتر است و از آن برای مصارفی همچون مجسمه‌سازی، کشته کشی، تولید قطعات پیش ساخته‌ی گچی و تولید رنگ لعابی استفاده می‌شود.گچ عاج دانه‌بندی بسیار ریز و نرمی دارد و از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد به شمار می‌رود. این گچ نسبت به گچ معمولی دیرگیرتر است و از آن برای مصارفی همچون مجسمه‌سازی، کشته کشی، تولید قطعات پیش ساخته‌ی گچی و تولید رنگ لعابی استفاده می‌شود.گچ عاج دانه‌بندی بسیار ریز و نرمی دارد و از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد به شمار می‌رود. این گچ نسبت به گچ معمولی دیرگیرتر است و از آن برای مصارفی همچون مجسمه‌سازی، کشته کشی، تولید قطعات پیش ساخته‌ی گچی و تولید رنگ لعابی استفاده می‌شود.

سوتیتر گچ سیوا یکی از انواع گچ است که هم مدل پاششی دارد و هم مدل دستی. این گچ از ترکیب گچ میکرونیزه با افزودنی‌ها تولید می‌شود و مقاومت بالایی در برابر رطوبت، صوت و حرارت دارد. گچ سیوا را می‌توان به عنوان زیر کار روی انواع سطوح اجرا کرد و روی آن را هم می‌توان با متریال‌های مختلفی مثل رنگ روغنی، رنگ اکریلیکی ، گچ پلیمری، گچ ساتن و دیوارپوش PVC پوشاند.گچ سیوا یکی از انواع گچ است که هم مدل پاششی دارد و هم مدل دستی. این گچ از ترکیب گچ میکرونیزه با افزودنی‌ها تولید می‌شود و مقاومت بالایی در برابر رطوبت، صوت و حرارت دارد. گچ سیوا را می‌توان به عنوان زیر کار روی انواع سطوح اجرا کرد و روی آن را هم می‌توان با متریال‌های مختلفی مثل رنگ روغنی، رنگ اکریلیکی ، گچ پلیمری، گچ ساتن و دیوارپوش PVC پوشاند.گچ سیوا یکی از انواع گچ است که هم مدل پاششی دارد و هم مدل دستی. این گچ از ترکیب گچ میکرونیزه با افزودنی‌ها تولید می‌شود و مقاومت بالایی در برابر رطوبت، صوت و حرارت دارد. گچ سیوا را می‌توان به عنوان زیر کار روی انواع سطوح اجرا کرد و روی آن را هم می‌توان با متریال‌های مختلفی مثل رنگ روغنی، رنگ اکریلیکی ، گچ پلیمری، گچ ساتن و دیوارپوش PVC پوشاند.گچ سیوا یکی از انواع گچ است که هم مدل پاششی دارد و هم مدل دستی. این گچ از ترکیب گچ میکرونیزه با افزودنی‌ها تولید می‌شود و مقاومت بالایی در برابر رطوبت، صوت و حرارت دارد. گچ سیوا را می‌توان به عنوان زیر کار روی انواع سطوح اجرا کرد و روی آن را هم می‌توان با متریال‌های مختلفی مثل رنگ روغنی، رنگ اکریلیکی ، گچ پلیمری، گچ ساتن و دیوارپوش PVC پوشاند.

تعداد آیتم در صفحه :
سوما پولیمر
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت سوما پولیمر محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک